• wybierz piętro >>
  • -1 poziom
  • PARTER
Trattoria Rucola
BIERHALLE
GREEN CAFFÈ NERO
KUCHNIA OTWARTA
NAMA SUSHI
YEYE - MEX FOOD & MUSIC BAR
Bistro Royal
Foods by Ann Healthy Store

Trattoria Rucola

FOLLOW US FB

https://www.facebook.com/TrattoriaRucolaWilanow/

http://www.trattoriarucola.pl

Ndz.- Czw. 12:00 – 22:00

Pt.-Sob.  12:00 – 23:00

790 345 790

Poziom 0

BIERHALLE

Bierhalle to sieć polskich restauracji, które w wystroju nawiązują do bawarskich karczm pełnych drewna, cegły, stali i wspaniałej atmosfery.

Obecnie sieć Bierhalle jest niekwestionowanym liderem na rynku browarów restauracyjnych w Polsce. Posiada osiem restauracji i cztery browary warzące piwo wyłącznie na swoje potrzeby. Pomysł, aby prowadzić restaurację warzącą własne

Pon – Czw 12:00 – 23:00 Pt – Sb 12:00 – 24:00 Nd 12:00 – 21:00

T: 22 161 54 53
507 664 058

Poziom 00

GREEN CAFFÈ NERO

Prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu. Takie są kawiarnie Green Caffè Nero. Sieć nieszablonowych kawiarni, która od 2012 roku należy do grona najprężniej rozwijających się w

Pon – Sb 7:00 – 22:00 Nd – 7:00 – 21:00

Poziom 00

KUCHNIA OTWARTA

Kuchnia Otwarta to fajna, sąsiedzka restauracja. Dla wszystkich. Miejsce codzienne, do którego można wpaść o każdej porze, nawet późną nocą. To smaczne miejsce przyjazne dzieciom i rodzinom. Kuchnia Otwarta na nowe smaki, kulinarne poszukiwania, nie ulegająca okresowej modzie. Dania Kuchni Otwartej to połączenie znanych przepisów, smaków z dzieciństwa ze współczesnymi

https://www.facebook.com/Kuchnia.Otwarta.Warszawa/

Pon – Czw 8:00 – 22:00 Pt 8:00 – 23:00 Sb 9:00 – 23:00 Nd 9:00 – 22:00

T: 602 241 079

Poziom 00

NAMA SUSHI

Nama Sushi Bar and Lounge to miejsce, w którym surowy styl łączy się z komfortem, dobrą muzyką i ciepłą atmosferą. To smak tradycyjnych japońskich potraw w nowoczesnym europejskim wydaniu. Nama to doskonała i przyjazna obsługa oraz miłe chwile spędzone ze znajomymi, rodziną. Jednak, przede wszystkim Nama to miejsce, w którym

http://www.namasushi.pl

Pon – Czw 12:00 – 22:00 Pt – Sb 12:00 – 23:00 Nd 12:00 – 22:00

T: 733 701 900

Poziom 00

YEYE - MEX FOOD & MUSIC BAR

YeYe – Mex Food & Music Bar to „Social club” Wilanowa – miejsce spotkań, fajnych imprez i doskonałego jedzenia. Autentyczna meksykańska kuchnia wzbogacona inspiracjami ze słonecznej Kalifornii.
W menu znajdują się najlepsze pozycje kuchni meksykańskej: tacos, buritos, ceviche, salsy. W Ye Ye amerykańska tradycja o europejskich korzeniach miksuje

https://www.facebook.com/YeYe.Mex.Food.Music.Bar/ www.yeye.waw.pl

Pon – Pt 15:00 – 24:00 Sb 12:00 – 24:00

T: 728 456 883

Poziom 00

Bistro Royal

Bistro Royal reprezentuje jeden z najmodniejszych trendów kulinarnych, jakim jest neo bistro. Oprócz wykwintnego jedzenia, serwuje znakomite wina i zapewnia chwile spędzone w przyjaznej atmosferze! Menu Bistro Royal opiera się na najlepszych produktach, które stanowią skład znakomitych dań, tworzonych z pasją i smakiem! Skąd gwarancja jakości? Ryby i owoce morza

https://www.facebook.com/neo.bistro.steak/

Pon – nieczynne

Wt – Sb 12:00 – 22:00

Nd 12:00 – 20:00

 

T: 600206602

Poziom 0

Foods by Ann Healthy Store

Healthy Store to miejsce, w którym odwiedzający mogą zjeść coś zdrowego, zakupić produkty marki Foods by Ann oraz oderwać się od pędu codziennego życia.

Na stoisku nowego projektu Anny Lewandowskiej, na gości czekają produkty przygotowywane na miejscu, takie jak: funkcjonalne smoothies, superfood bowls

https://foodsbyann.com

poniedziałek-piątek 7.30-19.30

sobota-niedziela 9.00-18.00

Poziom 0

Trattoria Rucola

Trattoria Rucola POZIOM: 0

FOLLOW US FB

https://www.facebook.com/TrattoriaRucolaWilanow/

http://www.trattoriarucola.pl

BIERHALLE

BIERHALLE POZIOM: 0

Bierhalle to sieć polskich restauracji, które w wystroju nawiązują do bawarskich karczm pełnych drewna, cegły, stali i wspaniałej atmosfery.

Obecnie sieć Bierhalle jest niekwestionowanym liderem na rynku browarów restauracyjnych w Polsce. Posiada osiem restauracji i cztery browary warzące piwo wyłącznie na swoje potrzeby. Pomysł, aby prowadzić restaurację warzącą własne piwa zaczerpnięto z Niemiec. Stamtąd pochodzą także sprzęt do warzenia piwa oraz receptury. Idea firmy opiera się na trzech filarach: miła i profesjonalna obsługa, smaczna i urozmaicona kuchnia (menu opracowuje znany kucharz Kurt Scheller) oraz wyśmienite, niefiltrowane i niepasteryzowane piwo dostępne tylko w lokalach Bierhalle.

Bierhalle Royal Wilanów to już dziewiąta restauracja z własnym minibrowarem!
Zapraszamy!

GREEN CAFFÈ NERO

GREEN CAFFÈ NERO POZIOM: 0

Prawdziwa kawiarnia powinna stanowić centrum lokalnego życia. Być miejscem, w którym filiżanka świeżo parzonej kawy, miły i profesjonalny personel oraz wystrój wnętrza sprawi, że każdy poczuje się jak w domu. Takie są kawiarnie Green Caffè Nero. Sieć nieszablonowych kawiarni, która od 2012 roku należy do grona najprężniej rozwijających się w Polsce.

W Green Caffè Nero każda filiżanka kawy zaczyna się od doskonale skomponowanego espresso. To ono stanowi bazę każdej przygotowywanej kawy. Bariści szkolą się przez wiele tygodni, by osiągnąć mistrzostwo w sztuce parzenia espresso.

Green Caffè Nero to także świeże, naturalne jedzenie. U sprawdzonych lokalnych dostawców wybierane są produkty, z których jedzenie przygotowywane jest na miejscu i na wynos. Bagietki i croissanty, codziennie wypiekane są w kawiarni a kanapki przygotowywane są na miejscu ze świeżych składników. Ciasta i ciasteczka przygotowywane są z własnych receptur w lokalnej warszawskiej cukierni pod bacznym okiem szefa kuchni Wojtka.

Zapraszamy!

KUCHNIA OTWARTA

KUCHNIA OTWARTA POZIOM: 0

Kuchnia Otwarta to fajna, sąsiedzka restauracja. Dla wszystkich. Miejsce codzienne, do którego można wpaść o każdej porze, nawet późną nocą. To smaczne miejsce przyjazne dzieciom i rodzinom. Kuchnia Otwarta na nowe smaki, kulinarne poszukiwania, nie ulegająca okresowej modzie. Dania Kuchni Otwartej to połączenie znanych przepisów, smaków z dzieciństwa ze współczesnymi trendami kulinarnymi. Prowadzona z szacunkiem dla tradycyjnych smaków. Kuchnia, która wyda się znajoma, ale jednocześnie na pewno za każdym razem czymś zaskoczy! Na czele zespołu fantastycznych kucharzy stoi Michał Molenda – z kulinariami związany nieprzerwanie od kilkunastu lat. Przez wiele lat pracował i praktykował u boku znakomitych szefów kuchni w takich jak Gordon Ramsey, Alain Ducasse, Simpsons, Michel Roth . Ukończył Prestiżową szkołę Le Cordon Bleu na kierunku kucharskim oraz cukierniczym. W Kuchni Otwartej najważniejsze są: jakość, smak i zdrowie Gości, którzy mają możliwość sami uczestniczyć w przygotowaniu potraw. Wystarczy usiąść przy barze, aby stać się widzem podbojów kulinarnych kucharzy. „Stół Szefa”, to miejsce obsługiwane przez szefa kuchni gdzie Michał fantazjuje tworząc dania na specjalne życzenie Gości. Kuchnia Otwarta to miejsce ciekawych wydarzeń. W ofercie znajdują się warsztaty kulinarne, pokazy, konkursy dla amatorów, eventy kulinarne typu pop up. Kuchnia Otwarta posiada specjalną, oddzielną przestrzeń dla Gości, którzy szukają w Wilanowie miejsca na kameralne spotkanie, salę z dedykowaną obsługą, w której można zorganizować małą prezentację czy konferencję. Strefa Dzieci w Kuchni Otwartej to: • Oddzielna strefa dla zorganizowana w sposób przyjazny dzieciom (dostosowane łazienki, meble do nauki i zabawy, przewijak, foteliki dziecięce, naczynia dla dzieci) • Animatorzy dostępni codziennie, 7 dni w tygodniu • Bogaty program zajęć popołudniowych i weekendowych dla dzieci • Organizacja urodzin dla najmłodszych • Dedykowane menu dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących • Fantastyczne wydarzenia specjalne • Letni ogródek i plac zabaw dla dzieci Zapraszamy!

https://www.facebook.com/Kuchnia.Otwarta.Warszawa/

NAMA SUSHI

NAMA SUSHI POZIOM: 0

Nama Sushi Bar and Lounge to miejsce, w którym surowy styl łączy się z komfortem, dobrą muzyką i ciepłą atmosferą. To smak tradycyjnych japońskich potraw w nowoczesnym europejskim wydaniu. Nama to doskonała i przyjazna obsługa oraz miłe chwile spędzone ze znajomymi, rodziną. Jednak, przede wszystkim Nama to miejsce, w którym czuć pasję naszych kucharzy w każdym idealnie krojonym kęsie świeżej ryby otulonej perfekcyjnie przygotowanym białym ryżem.

Serdecznie zapraszamy!

http://www.namasushi.pl

YEYE - MEX FOOD & MUSIC BAR

YEYE - MEX FOOD & MUSIC BAR POZIOM: 0

YeYe – Mex Food & Music Bar to „Social club” Wilanowa – miejsce spotkań, fajnych imprez i doskonałego jedzenia. Autentyczna meksykańska kuchnia wzbogacona inspiracjami ze słonecznej Kalifornii.
W menu znajdują się najlepsze pozycje kuchni meksykańskej: tacos, buritos, ceviche, salsy. W Ye Ye amerykańska tradycja o europejskich korzeniach miksuje się z kolorowymi kulturami meksykańską i azjatycką. Inspiracje kalifornijskie dodają YeYe przede wszystkim lekkości.
Bar YeYe to przede wszystkim oferta dla fanów Margarit oraz innych koktajli opartych na alkoholach idealnych do celebrowania codziennych radości. Tequila, Bourbon, Rum oraz kalifornijskie wina są podstawą każdego wieczoru w YeYe.
YeYe to także muzyczna scena z bogatym programem codziennych wydarzeń: koncerty, występy Dj-ów – naprawdę dobra muzyka na żywo. Tutaj dobrze zjesz, potańczysz, spotkasz się z przyjaciółmi,zorganizujesz swoje urodziny.

https://www.facebook.com/YeYe.Mex.Food.Music.Bar/ www.yeye.waw.pl

Bistro Royal

Bistro Royal POZIOM: 0

Bistro Royal reprezentuje jeden z najmodniejszych trendów kulinarnych, jakim jest neo bistro. Oprócz wykwintnego jedzenia, serwuje znakomite wina i zapewnia chwile spędzone w przyjaznej atmosferze! Menu Bistro Royal opiera się na najlepszych produktach, które stanowią skład znakomitych dań, tworzonych z pasją i smakiem! Skąd gwarancja jakości? Ryby i owoce morza pochodzą z własnego importu, a mięso od sprawdzonych i utytułowanych dostawców. Serdecznie zapraszamy, do jedynego takiego miejsca w sercu Wilanowa!

https://www.facebook.com/neo.bistro.steak/

Foods by Ann Healthy Store

Foods by Ann Healthy Store POZIOM: 0

Healthy Store to miejsce, w którym odwiedzający mogą zjeść coś zdrowego, zakupić produkty marki Foods by Ann oraz oderwać się od pędu codziennego życia.

Na stoisku nowego projektu Anny Lewandowskiej, na gości czekają produkty przygotowywane na miejscu, takie jak: funkcjonalne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a także szeroki wybór zdrowej żywności z portfolio marki Foods by Ann.

 

https://foodsbyann.com
Design by LaPart