Dni Wilanowa 2016

Ogromna plenerowa impreza, jaką były Dni Wilanowa współorganizowane z Urzędem Dzielnicy Wilanów, Centrum Kultury Wilanów i Teraz Wilanów, okazała się ogromnym sukcesem. Tego dnia, mieszkańcy Wilanowa doświadczyli mocy atrakcji. Warsztaty dla dorosłych i dzieci, dmuchane zamki, wystawa Volvo, balony, cukierki, występy, pokazy mody dziecięcej, konkursy i teatrzyk. A po godzinie 14, przy scenie pojawił się tort na pierwsze urodziny Royal Wilanów.

Wielkie Gotowanie

Tego dnia Royal Wilanów ogarnęło kulinarne szaleństwo – wszystkie restauracje wyszły na zewnątrz ze swoimi stoiskami. Naturel zorganizował pokaz sałatek, Bierhalle oferowało do degustacji kiełbaski, Kuchnia Otwarta organizowała warsztaty a Piccola Italia rozdawała pyszną lasagne! Ponadto na stoisku Piotra i Pawła można było skosztować przepysznych domowych pierogów. Nie zapominajmy o Dunkin’ Donuts który częstował pysznymi donutami. Naszymi gośćmi byli ponadto: I Love Juice by Hurom, BioBazar Warszawski, Sweet&Blossom Concierge, No Burger.

Dzień sportu

Oprócz imprez dla duszy, w Royal Wilanów organizowaliśmy imprezy dla ciała. Dzień Sportu to masa treningów i wykładów na temat zdrowego trybu życia. Wśród atrakcji m.in.: trening biegowy z Nike, trening spinningowy z klubem Artis, treningi obwodowe, trening dla dzieci z Gym Junior, trening siatkówki plażowej, trening z Agnieszką Śliskowską oraz trening baletowy z Les Ballets de Pologne”

Wielki Dzień Dziecka

To był dzień w Royal Wilanów! Razem z Centrum Kultury Wilanów i Teraz Wilanów zorganizowaliśmy Wielki Dzień Dziecka. Na dzieci, z tej okazji, czekała masa atrakcji: szczudlarze, występy teatrzyków, muzyka na żywo, wata cukrowa, fotobudka, warsztaty owocowe, malowanie buziek, dmuchane zamki, balony oraz gry edukacyjne dla dzieci.

Dzień Krwiodawstwa

W ten dzień, na terenie Royal Wilanów zagościł autobus – ambulans przystosowany do pobierania krwi od ochotników. Mimo upału, liczba ochotników była bardzo duża. Każdy, kto kwalifikował się jako dawca, mógł oddać krew a w zamian otrzymać pyszne prezenty od Lindt.

Szkółka piłki nożnej dla dzieci z Legią

Oprócz Diamonds Academy, z naszego boiska skorzystali również zawodnicy Legii Warszawa, organizując treningi dla dzieci. Atrakcją dodatkową była maskotka Legii. Treningi cieszyły się dużą popularnością.

Filmowa stolica lata

Wspaniały festiwal filmowy – plenerowa, wieczorna emisja filmów fabularnych dla mieszkańców Wilanowa. Biorąc udział w projekcie, który wpisał naszą firmę w główny nurt życia kulturalnego stolicy. Filmowa Stolica Lata to od wielu lat główny punkt programu na letnie wieczory każdego zaangażowanego warszawiaka. Nasza obecność w tym projekcie podkreśliła nasz prestiż i pozycję podobnie jak to miało miejsce w latach ubiegłych w przypadku firm i organizacji będących partnerami tego wydarzenia.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Na terenie Royal Wilanów ustawiony został telebim, w celu plenerowej emisji meczy. Była to wspaniała okazja do kibicowania, relaksu, napicia się zimnego piwa i spotkania z przyjaciółmi. Darmowe, plenerowe emisje, cieszyły się ogromną popularnością wśród mieszkańców Wilanowa.

Diamonds Academy

Priorytetem Diamonds Academy jest rozwijanie i promowanie piłki nożnej wśród dziewczynek w wieku szkolnym. Przez cały maj, czerwiec oraz wrzesień, również dziewczynki z Wilanowa mogły rozwijać się pod tym względem. Na naszym boisku w każdy czwartek od godziny 17:00 odbywały się treningi piłki nożnej dla dziewczynek. Treningi okazały się bardzo popularne i pożądane.

Trening na ściance wspinaczkowej

W każdą majową niedzielę na ściance wspinaczkowej w Royal Wilanów, odbywały się zajęcia dla dzieci z technik wspinaczki. Zajęcia prowadziła zawodowa trenerka

Teatr Plenerowy

Cykl Teatr Plenerowy był atrakcją przyciągającą dużą liczbę widzów. Co drugi piątek maja i września, widzowie mogli nacieszyć swoje oczy spektaklami wystawianymi przez grupy teatralne z całego kraju. W maju gościliśmy teatr ,,NieMa” ze Szczecina, a we wrześniu na naszej scenie zagościł teatr CoMeta z warszawskiej Białołęki.

Nocne Granie

Cykl Nocne Granie był jedną z rozpoznawalnych, wiosenno-letnich inicjatyw kulturalnych na terenie Miasteczka Wilanów. Na scenie plenerowej Royal Wilanów od godziny 19 można było posłuchać koncertów lokalnych i ogólnokrajowych artystów i ich repertuarów. Artyści, którzy wystąpili na naszej scenie to m.in. Sova Band, Marianna i Chłopaki, Beata Orbik, Duet Nastrojeni, Roksana Maluchnik, Janek Pentz, Paweł Szymański, Lazy Bones.