O NAS

Royal Wilanów to najwyższej klasy elegancki budynek biurowo-usługowy, zaprojektowany przez renomowaną pracownię JEMS Architekci. Ciekawa architektura w połączeniu ze stonowaną kolorystyką oraz użytymi szlachetnymi materiałami stanowi właściwe tło zarówno dla pobliskiej historycznej zabudowy, jak i współczesnych apartamentów „Miasteczka Wilanów”.

Royal Wilanów to przyjazna przestrzeń zarówno dla przyszłych najemców, jak i dla okolicznych mieszkańców. Na czterech kondygnacjach znajduje się 28 000 mkw. nowoczesnej, funkcjonalnej powierzchni biurowej. Natomiast na parterze budynku 7 000 mkw. zajmuje elegancka powierzchnia handlowo-usługowa z licznymi sklepami, punktami usługowymi, restauracjami i kawiarniami, czynnymi w czasie oraz poza godzinami pracy biur. W części podziemnej budynku mieści się podjazd dla taksówek i dostawców oraz trzykondygnacyjny parking z 921 miejscami postojowymi (w tym 220 ogólnodostępnych miejsc postojowych na poziomie -1 dla klientów i gości Royal Wilanów).

OFFICE DOCTOR


Office Doctor to unikalna na polskim rynku usługa natychmiastowej profesjonalnej pomocy medycznej w miejscu pracy.

Usługa została pomyślana tak, by w razie potrzeby reagować błyskawicznie i dotrzeć do osoby potrzebującej pomocy w jak najkrótszym czasie. Ratownik zna plan budynku, posiada nowoczesny sprzęt, dzięki czemu jest w stanie sprawnie i szybko przemieścić się po całym kompleksie
- LEK. PIOTR LESZCZYŃSKI, DYREKTOR MEDYCZNY W FIRMIE BEP MEDICA

BEE CREATIVE

Bee Creative to nazwa nowego, autorskiego konceptu coworkingowego, który wprowadziliśmy w jednym ze swoich flagowych projektów – biurowcu Royal Wilanów. Na 650 mkw. powstała kreatywna powierzchnia dedykowana freelancerom, małym firmom, osobom pracującym zdalnie lub w niepełnym wymiarze godzin.PRZESTRZEŃ COWORKINGOWA BEE CREATIVE TO NATURALNE ROZWINIĘCIE NASZEGO PROGRAMU BIURO +. TO DOSKONAŁE MIEJSCE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY POTRZEBUJĄ KOMFORTOWEGO I DESIGNERSKIEGO URZĄDZONEGO BIURA W WYSOKIEJ KLASY BUDYNKU I PRZYJAZNYM OTOCZENIU.
KINGA NOWAKOWSKA, COO GRUPY CAPITAL PARK