PUNKT OFFICE DOCTOR


18 października 2021

PUNKT OFFICE DOCTOR

Punkt Office Doctor, to miejsce stworzone przez firmę BEP Medica, która powstała z pasji do ratowania ludzkiego życia i została założona przez zespół specjalistów ratownictwa z wieloletnim doświadczeniem.

W 2019 roku Bep Medica w ramach rozwoju usług przygotowała i wprowadziła unikalną na polskim rynku usługę natychmiastowej profesjonalnej pomocy medycznej w miejscu pracy.

Usługa „Office Doctor” jest rewolucyjna na skalę europejską i wprowadza nowe standardy w zakresie ratowania życia i zdrowia pracowników i jako pierwsza została uruchomiona w Royal Wilanów.

Office Doctor to profesjonalny zespół który każdego dnia, dba o zdrowie i bezpieczeństwo w Royal Wilanów.

Rozszerzając swoją ofertę Office Doctor wykonuje również prywatne, odpłatne testy w kierunku rozpoznawania obecności koronawirusa SARS-CoV-2 w organizmie osoby badanej, które można wykonać codziennie w godzinach 10:00-18:00 w ich PUNKCIE OFFICE DOCTOR w Royal Wilanów. Aby wykonać test należy umówić się telefonicznie na wizytę.

PUNT OFFICE DOCTOR zlokalizowany jest na parterze budynku Royal Wilanów, obok lokalu Pinsa oraz Poczta Polska. Posiada osobne wejście z zewnątrz co zapewnia dodatkowy komfort dla pacjentów.

Dlaczego warto wykonać test w PUNKCIE Office Doctor?

1. Na test umawiasz się na konkretny termin, bez oczekiwania w kolejce na pobranie.

2. Wszystkie testy wykonywane są w reżimie sanitarnym, w lokalu z wejściem z zewnątrz.

3. Wymaz pobierają wykwalifikowani specjaliści, dzięki czemu uzyskany wynik jest wiarygodny.

Kontakt:
Office Doctor
Tel. 883 112 105
Poniedziałek – niedziela 10:00-18:00
Dokonaj telefonicznie rezerwacji już dziś!

POWIĄZANE ARTYKUŁY