Zapraszamy na Dia De los Muertos – Halloween Party!


9 października 2023

Zapraszamy na Dia De los Muertos – Halloween Party!

Zapraszamy na Dia De los Muertos – Halloween Party! 🌙
Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nasza wyczekiwana impreza – Dia De los Muertos – Halloween Party!📅 DATA: 28.10.2023
🕖 GODZINA: 20:00

Co Was czeka podczas tej niezwykłej nocy?

🎵 Najlepsza Muzyka z MJ.SAX: Nasz znakomity DJ MJ.SAX przygotowuje się, by sprawić, że ta noc stanie się dla Was niezapomniana. Będziecie mogli tańczyć do najlepszych rytmów przez całą noc.
🍸 Open Bar: Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie zabawy niż możliwość swobodnego dostępu do różnorodnych napojów. Nasz open bar umożliwi pełne delektowanie się wieczorną zabawą.
🍽 Degustacja Dań: Naszych utalentowanych szefów kuchni przygotowali specjalny menu, które zaskoczy Was smakiem i kreatywnością. To będzie uczta dla Waszych podniebienia.
👻 Konkurs na Najlepszą Stylizację: Przygotujcie swoje najstraszniejsze, najkreatywniejsze i najbardziej oryginalne kostiumy! Będziecie mieli okazję zgarnąć fantastyczne nagrody w konkursie na najlepszą stylizację.
🎫 Bilety są już dostępne na naszej stronie internetowej www.cookstory.pl. Nie czekajcie z nimi zbyt długo, bo ilość miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie jest ogromne!Zapraszamy Was na niezapomnianą noc pełną magii i zabawy!

Do zobaczenia 28.10.2023 o godzinie 20:00 na Dia De los Muertos – Halloween Party! 🎃💀🕷

POWIĄZANE ARTYKUŁY